Čo je Fidget Spinner?

Čo je Fidget spinner? Už máte fidget spinner? Táto hračka je novým hitom roka.

Fidget Spinner je hračka, ale zároveň aj pomôcka pre malých aj veľkých. Je na svete už od 90-tych rokov a slúži predovšetkým ako anti-stresová pomôcka, ktorá odburáva stres a upokojuje.Navyše napomáha malým aj veľkým s poruchou  pozornosti a hyper-aktivitou sústrediť sa a upokojiť sa. Ak ste o Fidget Spinner ešte nepočuli, v tomto článku vám ho predstavíme.

Ako Fidget Spinner funguje?

Jedná sa o jednoduchú hračku ozvláštnenú nespočetným množstvom dizajnov a prevedení točiacu sa za pomoci ložiska. Točiaci moment a zvuk, prípadne iné efekty fidget spinner – u záujmu každého a čoraz častejšie ich nájdeme v rukách žiakov či na stoloch mladých, ale aj starších. Fidget spinner je ideálny darček pre dieťa, študenta či nervózneho dospelého, ktorý si počas telefonovania klopká či kreslí rôzne tvary.

LED osvetlenie s Fidget Spinnerom

Základ tejto skvelej anti stresovej hračky tvorí ložisko umiestnené v strede Fidget Spinneru, ktoré umožňuje plynulé a rýchle točenie. Fidget Spinner si môžete vybrať z rôznych modeloch a farebách. V našej ponuke, ako jedinej na Slovensku nájdete Fidget Spinner s LED osvetlením. Vyberte si model, farbu a materiál. Odbúravajte stres pomocou NOVINKY na Slovenskom trhu “Fidget Spinneru”.

Naoblúbenejšia hračka roku 2017

Jednoznačne najobľúbenejšou hračkou roku 2017 sa stáva fidget spinner. Zvláštne pôsobiacu vecičku prezentujú všetky obchody ako účinný “liek” pri poruchách pozornosti, hyperaktivite a úzkosti. Táto novodobá hračka ma pomáhať aj autistom.