Púzdra, kryty a obaly pre iPhone 13

Púzdra, kryty a obaly pre iPhone 13

Jeseň je za rohom, čo znamená, že sa čoskoro dočkáme nových telefónov iPhone! Sme veľmi nadšení, že uvidíme, aké funkcie budú mať nové iPhony. Náš tím pre výskum a vývoj usilovne pracoval aby sme vám dodali kryty, púzdra a obaly včas pre tieto nové telefóny. Zatiaľ sme pripravení odhaliť konečný dizajn nových puzdier len v obmedzenom sortimente, avšak budeme ich postupne testovat a pridávať nové. V našom sortimente už dnes pribudli nové obaly pre nový iPhone 13 , ktorý bude predstavený dnes 14. septembra 2021. MÁTE SA TEDA NA ČO TEŠIŤ.

Obaly pre iPhone 13 a iPhone 13 MINI

Obaly pre iPhone 13 Pro a 13 PRO MAX

 

Menší predný zárez?

Jednou z veľmi očakávaných zmien tohtoročného iPhonu bude menší predný výrez, aby lepšie zodpovedal niektorým dizajnom ostatných telefónov na trhu.

Nové funkcie z fotoaparátu iPhone 13?

Hovorí sa, že iPhone 13 vidí vylepšenia fotoaparátu, konkrétne vylepšený optický zoom. Tieto vylepšenia fotoaparátu zlepšia kvalitu videa. S najväčšou pravdepodobnosťou sa dočkáme aj vylepšení ultraširokých kamier modelov Pro.

Apple očakáva nárast predaja telefónov

V nedávnom článku, ktorý publikovala agentúra Bloomberg, Apple požiadal dodávateľov, aby zvýšili výrobu o 20% oproti svojim modelom iPhone 2020, aj keď sa od tohto ročného modelu očakáva iba postupné vylepšovanie.

 

Zdroj: Rokform.com