Mnoho dobrých dôvodov, prečo nás osloviť ako svojho partnera:

SKVELÉ DIZAJNY

Najkrajšie vzory a najtrendovejšie žiarivé farby robia naše módne doplnky skutočne jedinečnými.

MÓDNE DOPLNKY

Ohromujúca ponuka vysoko kvalitných módnych doplnkov pre ženy a mužov vrátane hodvábnych šatiek, módnych šatiek, šálov a celého sortimentu koženej galantérie.

NAJVYŠŠIA KVALITA

Okrem toho, že investujeme obrovské prostriedky a veľké štýlové zručnosti, zaručujeme najvyššiu kvalitu pre každý z našich výrobkov „made in Slovakia“.

SÚKROMNÁ ZNAČKA

Naše módne doplnky si môžete nechať prispôsobiť vlastným logom, štítkom, termálnou potlačou, alebo ich môžeme vyrobiť aj podľa vlastného návrhu.

RÝCHLE OBJEDNÁVANIE

Náš pokročilý online eshopový systém môžete využiť na uskutočnenie svojich objednávok a opätovných objednávok, kedykoľvek budete chcieť, z pohodlia svojho kresla.

Výrobky z pravej kože na mieru

Výrobný program pokrýva kompletne manažersku oblasť, t.j. aktovky, spisovky, diáre, pilotné kufre, cestovný program, dokladovky, puzdra, peňaženky, reklamné predmety z kože a módne kabelky. Výrobky sú výhradne z luxusných materiálov. Používa sa pravá hovädzia a teľacia useň, exkluzívna – ručne tamponovaná useň, talianske a švajčiarske kovanie a podšívkové materiály.

Pre firemných zákazníkov prevedenie podľa vlastnej potreby, v cene výrobku je aj výroba a ražba firemného loga.

Hodvábne šatky na mieru

Ženy nosili šatky v celej histórii kvôli pohodliu, rituálu a móde. Najmä hodvábne šatky sa stali ultimatívnym módnym doplnkom, vďaka svojmu ľahkému, luxusnému pocitu a bohatému, žiarivému vzhľadu farbeného hodvábu. Niet divu, že jemná hodvábna šatka je aj dnes nevyhnutnou súčasťou šatníka.

Každá hodvábna šatka značky VegaLM zo prírodného hodvábu rozpráva príbeh. Predstavujeme veľkorysú ukážku jedinečných príbehov v našom sortimente hodvábnych šatiek. Každý z nich bol exkluzívne navrhnutý s dôrazom na najmenšie detaily.

Aj vy sa môžete podeliť o svoj jedinečný príbeh s kvalitou, vkusom a prepracovanosťou šatky na mieru z pravého hodvábu . Kontaktujte nás  a získajte bezplatnú konzultáciu.

Ručne šitie

Naše krásne ručne rolované rolovanie a ručné prešívanie krajov ponúka najbezchybnejšie dokončovacie úpravy vašej šatky na mieru.

Rozmery na mieru

Hodvábne šály a šatky je možné ušiť na vami zvolené rozmery. Vo výbere rozmeru vám samozrejme pomôžeme.

Rozmanitosť hodvábu

Na výber máme rozsiahly sortiment hodvábu, Georgette, Satin, Velvet, Chiffon a mnohých ďalších.

Proces tlače na hodvábnu šatku

Akýkoľvek ručne kreslený alebo digitálny dizajn dokážeme premeniť na najkrajší hodvábny šál alebo šatku.

Všetky naše hodvábne šatky sú ručne vyrobené v našej dielni v Liptovskom Mikuláši na Slovensku. V závislosti od vašich požiadaviek na objednávku je možné šatky vytlačiť pomocou našej starodávnej tradičnej metódy sieťotlače.

Náš tím odborných dizajnérov a výrobných technikov zaisťuje, aby každá šatka bola vytlačená a dokončená podľa najvyšších možných štandardov.

Ručne šité hodvábne šatky

Vo firme nastavujeme štandardy neuveriteľne vysoko a sme hrdí na kvalitu našich hotových výrobkov.

Naše krásne ručne rolované rolovanie a ručné šitie lemu je perfektný spôsob, ako dokončiť šál alebo šatku a zaistiť bezchybný okraj, ktorý obstojí v teste času bez toho, aby sa trhal.

Všetky naše výrobky sú vyrobené z hodvábu najvyššej kvality a sú starostlivo navrhnuté podľa najvyšších štandardov kvality s množstvom dostupných možností lemovania.

Voľby šatkových tkanín

Kľúčom k vytvoreniu najkrajšej hodvábnej šatky je výber správnej látky. Aj keď môžeme tlačiť na akýkoľvek hodváb, existujú určité vlastnosti, ktoré by sme odporučili na dosiahnutie dokonalého rúška.

Ak váš dizajn vyžaduje tlač opačných farieb, výber ľahšej tkaniny s voľnou väzbou umožní preniknutiu väčšieho počtu farieb na obidve strany. Niektoré z našich najobľúbenejších možností tkanín na hodvábne šatky sú: Habotai ,Crepe de Chine, Georgette a Chiffon .

Nie ste si istí, akú tkaninu si vybrať? Stačí nám kontaktovať.

Tvorba vášho návrhu

Tu je niekoľko užitočných tipov na tvorbu vašich umeleckých diel:

  • Vytvárajte svoje návrhy v programe Adobe Photoshop s minimálnym rozlíšením 300 dpi
  • Zaistite, aby vaše návrhy nemali žiadne zrejmé spoločné čiary
  • Zvážte všetky okraje, ktoré chcete pridať, a zahrňte ich do svojich určených dimenzií
  • Počítajte s lemovaním okolo okrajov

Návrh dizajnu

Ešte nemáte dizajn? Môžeme pomôcť.

Môžeme pracovať s vami a vami zvoleným dizajnom/farebnou paletou, aby sme oživili vašu tvorbu.

Objednávka vašich hodvábnych šatiek

Vytvorenie objednávky nemôže byť jednoduchšie. Jednoducho nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára a dajte nám vedieť, čo hľadáte. Člen nášho tímu vás bude kontaktovať, aby odpovedal na vaše otázky a potvrdil vašu objednávku.

Sme výrobca hodvábnych šatiek, šálov a iných produktov z hodvábneho materiálu. Vyrábané na Slovensku v Liptovskom Mikuláši, malé množstvo pre jedinečný butik alebo obchod, propagačné šatky ako prezenty pre spoločnosti či masová výroba pre väčšiu spoločnosť.

Šatky vyrábame od začiatku do konca; navrhovanie umeleckých diel v digitálnej podobe, následna tlač na hodvábnu tkaninu, ručné lemovanie, ručné prešívanie, označovanie a balenie do individuálneho obalu.

Možnosť lacnejšieho strojového prešívania lemu šatiek. Vytvoríme pre vás akýkoľvek dizajn šatky , jedinečný vlastný vzor s použitím vášho loga a akékoľvek motív s toľkými farbami, koľkými budete potrebovať. Sme profesionáli v dizajne šatiek. Poplatok za návrh šatky sa navrhuje individuálne.

Cenové kalkulácie sa robia individuálne podľa použitia kože, času a náročnosti výrobku. V prípade záujmu o zákazková výrobu na mieru nás neváhajte kontaktovať pomocou nášho emailového formulára.

Kontaktujte nás