Spoločnosť vznikla v roku 1993 ako fyzická osoba, podnikajúca na základe registrácie v Živnostenskom registri. Prvotným predmetom podnikania bol veľkoobchod s koženou galantériou a s materiálmi na výrobu koženej galantérie. Od počiatku vytvárala vlastnú kolekciu, pričom výrobu zadávala do existujúcich výrobných podnikoch, ktoré v tom čase prechádzali do ťažkej situácie v dôsledku rozpadávajúcich sa centrálne riadených trhov a vzniku súkromnej siete maloobchodov.
Firma sa presadila najmä novou kolekciou školských aktoviek s aplikáciou sieťotlačových farebných obrázkov a kolekciou módnych kožených kabeliek a aktoviek v bezkonkurenčných cenách. Základom bol kontakt na talianskych výrobcov materiálov, nakoľko Taliansko už v tej dobe diktovalo módne trendy pre celý svet a následne tam boli vyvíjané aj najprogresívnejšie technológie.

Súčasnosť v spoločnosti?

Spoločnosť  sa zaoberá vlastnou výrobou a následne predajom koženej galantérie. Naša spoločnosť je najväčší veľkoobchod a maloobchod koženej galantérie na Slovensku. Len u nás nájdete najväčší výber luxusných kožených dámskych kabeliek, peňaženiek, tašiek, aktoviek, púzdier, dokladoviek, etují, kufrov, žiaroviek, led osvetlenia, led pásov, hodiniek, šperkov, hodvábnych šatiek, handmade produktov a iných módnych doplnkov atď. Ponúkame taktiež kožené doplnky, ako sú opasky, prívesky, kľúčenky z pravej talianskej kože.

Novinky v roku 2014?

V roku 2014 sme rozšírili portfólio produktov. Ako jediný na Slovenskom trhu ponúkame luxusné doplnky k hodvábnym šatkám a šálom. Jedná sa o brošne, spony, pracky, rúrky a iné doplnky, ktorú sú vhodné na použitie k hodvábnym šatkám. Taktiež sme do svojho portfólia pridali aj kolekciu manžetových gombíkov, kravatových spón, náušníc, prsteňov, hodiniek a iných luxusných doplnkov pre ženy aj mužov.

Čo všetko ponúkame?

Výrobný program pokrýva kompletne manažersku oblasť, t.j. aktovky, spisovky, diáre, pilotné kufre, cestovný program, dokladovky, puzdra, peňaženky, reklamné predmety z kože a módne kabelky. Výrobky sú výhradne z luxusných materiálov. Používa sa pravá hovädzia a teľacia useň, exkluzívna – ručne tamponovaná useň, talianske a švajčiarske kovanie a podšívkové materiály.

Pre firemných zákazníkov prevedenie podľa vlastnej potreby, v cene výrobku je aj výroba a ražba firemného loga. Naša spoločnosť rozšírila svoje služby a to aj v podobe rôzne zameraných internetových obchodov.

 

Ručná maľba kožených výrobkov a hodvábnych šatiek

Naša spoločnosť sa už roky venuje taktiež tvorbe exkluzívnych a originálnych ručne maľovaných výrobkov. Táto práca plynie z našej fantázie a kvalitnej ručnej práce odborníkov, pri ktorej svojim zákazníkom vieme zaručiť len to najkrajšie a najoriginálnejšie, čo môžu dostať. V dnešnej dobe je trh presýtený množstvom nudných, neoriginálnych a opakujúcich sa darčekov, tzv. “gíčov”. My Vám ponúkame ručne maľované originálne šatky, šály, kravaty a predovšetkým ručne maľované kožené výrobky, vyrobené s precíznosťou na profesionálnej úrovni, ktoré záujmu a potešia každého. Veď kto by odolal pútavým motívom, spojeným s kvalitným materiálom? V našom sortimente nájdete ručne maľované hodvábne šatky, šály a kravaty. Používa sa pravý prírodný hodváb. Motiváciou našej tvorby je radosť z kreatívnej práce a rozvíjanie zmyslu pre krásu.

Všetky výrobky sú výlučne ručne maľované liehovými farbami, ktoré vnikajú hlboko do kože, kde sa na kolagenových vláknach fixujú. To zabezpečuje ich farebnú stálosť, na druhej strane však predznačuje vysokú náročnosť takéhoto spracovania. Po uschnutí je povrch ošetrený priehľadným lakom, ktorý poskytuje ochranu proti oderu a premočeniu.

Chcete nakupovať s prehľadom a v pohodlí? Neváhajte a navštívte naše e-shopy na stránkach:

Luxusné módne doplnky a šperky

Naša spoločnosť  sa v roku 2014 začala venovať aj predaju luxusných módnych doplnkov, šperkov a hodiniek. Luxusné módne doplnky nájdete na našej aktuálnej webstránke www.luxusne-doplnky.eu.

Osvetlenie a žiarovky

LED žiarovky, ktoré vám ponúka naša spoločnosť, vám môžu priamo nahradiť bežne používané svetelné zdroje v domácnosti. Oproti klasickým svetelným zdrojom však ponúkajú značný rad výhod. Medzi ich najväčšie výhody patrí neporovnateľne vyššia životnosť a veľmi nízka spotreba vďaka čomu ročne ušetríte veľa penazí na úspore elektrickej energie a na kúpe ďalších svetelných zdrojov. Životnosť LED svetelných zdrojov sa pohybuje od 30 000 do 50 000 hodín. Spotreba je udávaná v jednotkách “watt”, v závislosti na počte použitých LED diód.
Populárne a hlavne ekonomicky výhodné je použitie LED diód na vonkajšie osvetlenie v podobe LED žiaroviek, LED reflektorov či LED pásikov. Naša spoločnosť je distribútorom značkových slovenských produktov značky V-TAC a iných popredných zahraničných firiem a značiek. Vlastníme certifikáty originality produktov a iné potrebné certifikácie. Viac nájdete v našom internetovom obchode www.ziarovky.eu.

Prečo si zvoliť nás?

Naša firma pôsobí v oblasti výroby a predaja od roku 1993.  Máme veĺké skúsenosti v oblasti služieb a predaja tovaru. Taktiež s výrobnou a reklamnou činnosťou. Na trhu pôsobíme dosť dlho na to, aby sme vedeli ponúknuť kvalitné služby a produkty. Na výrobu používame len kvalitné materiály a ponúkame profesionálne služby. Čo sa týka distribúcie, dovážame tovar od zahraničných výrobcov s ktorými máme len dobré skúsenosti v každej oblasti. Používame certifikované materiály a produkty, ktoré spĺňajú všetky požiadavky Európskej únie.  Disponujeme taktiež vlastným vývojovým pracoviskom.

Kde nás nájdete?

Firma v súčasnosti prevádzkuje vlastnú predajňu s kompletným vlastným sortimentom v  Liptovskom Mikuláši. Spoločnosť disponuje aj vlastným výrobným pracoviskom – chránenou dielňou na Slovensku v meste Liptovský Mikuláš.

Spolupráca s nami?

Naša firma ponúka široké možností v oblasti spolupráce. Máte záujem o predaj našich výrobkov? neváhajte a kontaktujte nás na emailovej adrese: doplnky@luxusne-doplnky.eu a dohodneme s Vami všetky náležitosti v oblasti spolupráce.

Momentálne spolupracujeme s mnohými portálmi, ktorých oslovili naše kvalitné luxusné produkty. Máte internetový obchod s doplnkami, žiarovkami, koženou galantériou alebo módnym trhoviskom? Doplnte svoj sortiment o naše produkty. Ponúkame veľkoobchodné zľavy, množstevné zľavy, zľavy zo sprostredkovania a pod.