Naša spoločnosť sa už roky venuje tvorbe exkluzívnych a originálnych ručne maľovaných výrobkov. Táto práca plynie z našej fantázie a kvalitnej ručnej práce odborníkov, pri ktorej svojim zákazníkom vieme zaručiť len to najkrajšie a najoriginálnejšie, čo môžu dostať. V dnešnej dobe je trh presýtený množstvom nudných, neoriginálnych a opakujúcich sa darčekov, tzv. “gíčov”. My Vám ponúkame ručne maľované originálne šatky, vyrobené s precíznosťou na profesionálnej úrovni, ktoré záujmu a potešia každého. Veď kto by odolal pútavým motívom, spojeným s kvalitným materiálom? V našom sortimente nájdete ručne maľované hodvábne šatky. Používa sa pravý prírodný hodváb. Motiváciou našej tvorby je radosť z kreatívnej práce a rozvíjanie zmyslu pre krásu.

Kvalita prírodného hodvábu

Naše šatky z prírodného hodvábu majú vysoko kvalitné zloženie. Vo svojej jemnosti a nežnosti pôsobia veľmi žensky – elegantne. V správnej kombinácii farieb sú neodolateľne vkusným doplnkom každého odevu. Charakteristickým znakom našich hodvábnych šatiek a šálov je ich ladenie farieb do originálnych umeleckých diel , ktoré vysoko účinne pôsobia pre oči, telo i dušu.

Inšpirácie a motívy

Na aplikácie na výrobkoch sú inšpiráciou diela maliarskych velikánov, ich pozoruhodné detaily a motívy. Sú to spomienky na krásne výtvarné diela, ich pripomenutie. Na každom kuse šatky alebo šálu je však dielo originálne namaľované tak, ako to cíti výtvarník. Preto nie sú dva rovnaké obrázky. Každý kus je originál, každý je niečím zvláštny, výnimočný, jedinečný. Druhú časť kolekcie tvoria vlastné výtvarné prace, vlastné idei, motívy z dielne našich umelcov.

Ručne maľované hodvábne šatky - hodvábna šatka - www.mariejean.eu

Na ručne maľované hodvábne šatky sa používajú aj vzrušujúce a originálne motívy zvierat, prírody, kvetov a pod. Každý kus je originál, každý je niečím zvláštny, výnimočný, jedinečný. Všetky chemické prípravky sú originálne garbiarske farbivá, tamponovacie pomôcky a mazacie látky.

hodvábne šatky sú maľované kvalitnými farbami na hodváb

Hlavné prednosti

  • hodvábne šatky sú maľované kvalitnými farbami na hodváb
  • hodvábne šatky sú fixované žehlením alebo parou
  • používa sa kvalitný prírodný hodváb, žiadne umelé látka
  • každá hodvábna šatka má ručne šitý lem
  • každá hodvábna šatka je dôkladne predpraná
  • každá hodvábna šatka je maľovaná ručne zahraničnými umelcami
  • krásne a originálne motívy zvierat, prírody, kvetov a predovšetkým umeleckých diel velikánov a zahraničných umelcov

Hodvábne šatky, ručne maľované sú krásnymi darčekmi, ktoré ozdobia dekolt každej dámy !