Trendy v šperkoch a doplnkoch na rok 2017

Trendy v šperkoch a doplnkoch na rok 2017

Ženy šperky milujú. V tom nám isto dáte za pravdu. Šperky sa dajú kombinovať naozaj so všetkým. Nie sú vhodné len na zvýraznenie outfitu, no dokonale zvýraznia aj našu osobnosť či náladu. Sú k dispozícii v najrôznejších farbách, tvaroch či materiáloch. Môžete si vyberať medzi klasickým až po tie najextravagantnejšie. Možností je mnoho.

Ako roky plynú, tak každý rok je niečim iný. Pozrieme sa na to, aké šperky dominujú v roku 2017 a určite by nemali chýbať ani u vás doma.

Pre ženy

V poslednom čase ženy zaujímajú skôr jemnejšie a menšie šperky. Avšak, ak si myslíte, že tento jednoduchý doplnok pôsobí fádne, tak ste na omyle. Menšie šperky sú totiž viac povrchovo upravené, keďže sa na nich kladie väčší dôraz. Momentálne nie je veľkým hitom nosiť výrazné a veľké šperky. Sú totiž nepraktické a ťažké. Nemali by ste pozerať na tvár a postavu modelky, ktorá propaguje určitý šperk. Každému sa hodí niečo iné a tak by ste si to mali vybrať osobne, a hlavne, mali by ste si vybrať to, v čom sa budete cítiť pohodlne.

Pre mužov

Muži v tomto majú menšiu nevýhodu, pretože výber pánskych šperkov je užší, avšak aj tu platia isté pravidlá. Základom sú hodinky. Na hodinkách sa neoplatí šetriť, pretože každý správny muž by mal mať hodinky na ruke každý deň. Môžu byť robustné, výrazné, extravagantné či práve naopak veľmi jednoduché. Zamerajte sa na značku a na dizajn, inak už máte voľnú ruku. Výber je nás. Vaše zápästie prezradí, kam vás majú ľudia zaradiť.

Pridaj komentár